Galeria zdjęć Rafała Steca

Tymczasowy śmietnik fotograficzny, podejście drugie ;) Skoro raczej nie poznam PHP, to raczej nie uda mi się go lepiej skonfigurować ;)

Home / 15 Most visited /

W drodze po kruszywo

9zz100417_IMG_7683-2.jpg MellanfrykenThumbnails


Wywołany do tablicy pod TYM zdjęciem zamieszczam "swoją" wariację na temat widoków w okolicach Barda Przyłęku. Cudzysłów oczywiście dlatego, że wybrałem się tam zainspirowany zdjęciami Marcina, bez tego na pewno by mnie tam nie było. Widoczny na zdjęciu skład zmierzał najprawdopodobniej do Kłodzka i dalej do Ścinawki Średniej, gdyż na wcześniejszych zdjęciach widać wyraźnie, że mechanik "dokładał do pieca" - byłoby to raczej bezzasadne, gdyby robił to tuż przed stacją docelową. Szlak Bardzo Przyłęk - Kłodzko Główne to wyzwanie dla pociągów towarowych, ale przeważają w tym kierunku składy próżne. Widoczny skład spotkałem godzinę wcześniej w Kamieńcu, wtedy jeszcze 398 miał towarzysza w postaci rumuna 336.Widocznej gałązki nie umię wystemplować w Lightroomie, więc z góry przepraszam za ten defekt ;)


Albums
Visits
3118
Location
View on OpenStreetMap
Rating score
no rating

2 comments

Add a comment

CAPTCHA Image

  • wg - Saturday 20 October 2018 11:50
    To też jest bardzo fajne. Nie ma eski, ale jest Kamieniec. Coś za coś. I pociąg chyba trochę lepiej się tu eksponuje, bo jest nieco większy. Jedno jest pewne: to jest ujęcie na długie dni, bo słońce (wiadomo że Słońce kręci się wokół Ziemi) musi się jeszcze bardziej obrócić niż na moim zdjęciu.
  • mormax - Sunday 21 October 2018 23:54
    Pewnie jeszcze niejeden ciekawy widok można znaleźć w okolicy. Odcinek Bardo - Ławica też pewnie coś oferuje, ale to już temat na głębszy rekonesans :wink: