Galeria zdjęć Rafała Steca

Tymczasowy śmietnik fotograficzny, podejście drugie ;) Skoro raczej nie poznam PHP, to raczej nie uda mi się go lepiej skonfigurować ;)

Home / 15 Most visited /

Poranek w Szczawnem

9zz100822_IMG_3462.jpg Solina 2004ThumbnailsZbliżenie


W czerwcu 2010 wezbrane wody Popradu doprowadziły do zerwania kolejowego mostu pomiędzy Nowym a Starym Sączem odcinając przejście graniczne w Muszynie z resztą sieci. Dało to niepowtarzalną okazję do uwiecznienia tranzytowego ruchu towarowego na linii Jasło - Zagórz - Łupków, czego nie można było przegapić ;) O ile pamiętam objazdem kursowało kilka par pociągów, niektóre o dość sztywnych porach. Jednym z nich były poranne kontenery z Małaszewicz do stacji Veľká Ida na południu Słowacji, które widzimy na zdjęciu przejeżdżające stację w Szczawnem. Zdjęcie wykonałem z górki widocznej na TYM zdjęciu, wdrapać na nią udało się w ostatniej chwili, gdyż forsowanie rozpocząłem ze złej strony rzeki :)


Albums
Visits
9514
Location
View on OpenStreetMap
Rating score
no rating

2 comments

Add a comment

CAPTCHA Image

  • wg - Thursday 1 November 2018 19:22
    Jak zwykle bardzo ładne. :wink: Ja byłem zbyt leniwy by się tutaj wdrapać. A kontenery chyba nie były takie sztywne co do godzin kursowania, bo jak tam byłem to co najmniej raz jechały w tym kierunku popołudniu.
  • mormax - Friday 2 November 2018 11:07
    Cieszę się, że się podoba :wink: Co do tych kontenerów - może masz rację, ale skądś musiałem wiedzieć, że jest po co się tam wspinać bladym świtem :wink: Dzień wcześniej przykładowo trafiłem na 2 pociągi kontenerowe ze Słowacji w odstępie 6 godzin.